Zebra Perde İzmir

Zebra Perde İzmir

Ev Dekorasyonunun Temel Parçalarından Zebra Perde Modelleri

Ev dekorasyonu oluşturmak için en önemli parçalardan birisini evdeki perde ürünleri oluşturur. Perde, temel olarak kumaş ile üretilir ve farklı alanlarda farklı kullanım şekilleri yer almaktadır. Klasik bir şekilde seçilen güneşlik, tül perde, dekor perde veya stor perde ürünlerine göre son yılların temel dekorasyon ürünlerinden biri olan Zebra Perde İzmir Modelleri tercihi de yapılabilir.

Temel olarak bu ürünler için zebra isminin kullanılması aynen zebra hayvanının derisinde görülen iki renkli çizgilerden kaynaklanmaktadır. Bilindiği üzere zebra, siyah-beyaz çizgiler ile paralel bir görüntü oluşturur. Aynı görüntüye istinaden zebra adı verilen bu perdelerde de görüntü benzer bir yapı oluşturmak ile birlikte dekoratif açıdan da çok yüksek bir renk çeşitliliği sağlamaktadır.

Tek Perde İle Çözüm İçin Zebra Perde Seçenekleri

Salonunuzda, oturma odasında, ofislerde, yatak odası, çocuk odası, banyo, tuvalet veya mutfak

Zebra Perde Modelleri

Pratik kullanım noktalarından birisi de bu ürünlerde sunulan motorlu ve uzaktan kumandalı seçeneklerdir. Firmamız mekanizma acısından istenildiği takdirde el ile kullanım sağlayacak şekilde ipli istenilirse motorlu ve kumandalı kullanım imkânı sağlamaktadır. Motorlu kullanım kapsamında çok basit bir şekilde cep telefonu üzerinden de kullanım elde edilmesi mümkündür.

Mekanlara Güzellik Katan Modeller

Mekanizma ve kullanım açısından standart noktalar oluştursa dahi bu ürün renk, model ve görsellik

ile farklılık sağlamaktadır. Özellikle firmamız salonlarınızda, güzellik ve estetik oluşturabilmek için birçok farklı renk ve desen seçenekleriyle size sunum gerçekleştirmektedir.