Screen Stor Perde İzmir

Screen Stor Perde İzmir

Screen Stor Perde İzmir, Güneş alan Ofis, büro, restaurant, lobi, cafe ve benzeri tüm işyeri pencerelerinde hem güneş ışınlarını kırmak hem de güneş ışığından aydınlanma olarak verim almak için en ideal çözümü screen stor perde İzmir sunar. Güneş kırıcı stor perde olarak da bilinirler. Screen perdeler zincirli ve motorlu çalıştırılabilirler. Screen stor perde renkleri genelde düz renkler olup, siyah gri, lacivert gri, krem beyaz, kahve beyaz şeklinde tek veya çift renkle anılırlar.

Güneş ışığından maximum fayda alırken zararlı ve yorucu ışınları engellemek amacıyla sun screen perde satın almak için sitemizde bulunan screen perde kategorisini inceleyebilirsiniz. Sun screen perde fiyatları kumaş kalitesine ve ölçüsüne bağlı kullanılacak motor büyüklüğüne göre değişir.

Kumaş renginin günışığına altında solma dayanımını gösteren derecelendirme ölçüsüdür. Renkler günışığına maruz kaldıklarında farklı reaksiyon vermektedirler, bu nedenler solmazlık dereceleri 1 ile 8 arasında katagorilendirilir,8 solmazlık dayanımında en yüksek derecedir.