Ofis Stor Perde Modelleri İzmir

Ofis Stor Perde Modelleri İzmir

Her ne kadar evlerimizde kullansak da perdeleri artık ofis ortamlarında da birbirinden şık ve zarif ofis stor perde İzmir modelleri kullanılıyor. Sadece ofisler için perdeler değil tüm sektörlere ait çeşit çeşit kurumsal ofis perdesi örnekleri görmeniz mümkün. Bizler bu yazımızda kurumsal perde çeşitlerinden ve ofis perde sistemlerinden bahsedeceğiz.

Ofis Stor Perde Modelleri Nedir?

Ofis stor perde modelleri İzmir kumaşları diğer perde kumaşları gibi yumuşak ve ham kumaş değildir. Apre denilen özel bir aşama ile kumaşın sertleşmesi sağlanarak ruloya sarım aşamasında kumaşın yıpranması ve tiftiklenmesi önlenir. Bu aşamada kumaşa alev almazlık, pvc akrilik, anti bakteriyel özelliği gibi avantajlar kazandırılabilir ve daha hoş görünmesi için sim eklenebilir. Apre aşamasında kumaş sertleştiği ve kolalandığı için yıkama veya temizleme sonrasında ütü ihtiyaçları olmaz.

Anti bakteriyel özelliği olan stor perdeler alerjen tutmamaktadır. Bu nedenle hem astım hastaları hem de günlük yaşamda sağlığı korumak için büyük avantaj sağlamaktadırlar.

Apre aşamasında arkası pvc akrilikle kaplanan stor perdeler ışığa karşı sıfır geçirgen özelliktedirler. Güneşten etkilenmedikleri için diğer perdelere karşı daha uzun ömürlüdürler.

Ofisler İçin Motorlu Stor Perde Sistemleri

Teknoloji ve pratikliğin son noktası olan motorlu stor perde sistemlerimiz var olan bütün perde sistemlerinde kullanılabilir. Ofisleriniz, işyerleriniz ve evlerinizde kullanabileceğiniz motorlu stor perde sistemleriniz ile perdelerinizi uzaktan kontrol etmek her zaman sizin elinizde olacaktır. Yapısında bulunan sistem sayesinde perdenin istenilen şekilde hareket etmesi tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman durdurup, dilediğiniz zaman hareket ettire bilirsiniz. Manuel sistemin cevap veremediği hareketleri, motorlu stor perde sistemleri ile tek bir tuşa basarak yapabileceksiniz. Perde boyutlarına göre çeşitli motor tipleri mevcuttur. Aynı zamanda motorların fark edilmeyecek mimari ile dizayn edilmesi görüntü kirliliğinin önüne geçecektir.

Ofis Stor Perde Modelleri Nedir ve Nasıl Temizlenir

Ofis stor perde modelleri İzmir diğer perdelere göre daha kolay temizlenirler. Uzun ve hassas yıkama programları, kurutma aşaması, ütü ve yeniden asma zahmeti yoktur. Islak bir bezle kolaylıkla temizlenme özelliğine sahiptirler.

Ofis stor perde modelleri İzmir oldukça kolay açılır ve kolay kapanırlar gibi bozulma, tek bir yerde toplanma gibi görüntü bozuklukları oluşmaz. Daima güzel görür ve yaşam alanlarına şıklık katarlar.