Ofis Perdesi Jaluzi İzmir

Ofis Perdesi Jaluzi İzmir

Her ne kadar evlerimizde kullansak da perdeleri artık ofis ortamlarında da birbirinden şık ve zarif ofis perdesi jaluzi İzmir modelleri kullanılıyor. Sadece ofisler için perdeler değil tüm sektörlere ait çeşit çeşit kurumsal ofis perdesi örnekleri görmeniz mümkün. Bizler bu yazımızda kurumsal perde çeşitlerinden ve ofis perde sistemlerinden bahsedeceğiz.

Ofis perdesi jaluzi İzmir satışı yapan firmamızda her amaca ve her sektöre uygun perde çeşitleri bulunmaktadır. Yazımız içerisinde dilediğiniz ofis perdesi jaluzi İzmir örneklerini bulabilecek ve tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

Kalitenin en yüksek seviyede olduğu ofis perdesi jaluzi İzmir arasında alüminyum ve plastik malzemelerin birleşmesi ile farklı bir perde sistemi ortaya çıkmıştır. ofis perdesi jaluzi İzmir olarak farklı renk ve desen seçeneklerinden faydalana bilirsiniz. Pratik yapısı ve kolay çalışma mekanizması sayesinde kullanıcı dostu olarak hayatımızda yer alır. Farklı renk ve modeller konusunda resimlerimizi inceleye bilirsiniz.

Ofis perdesi jaluzi İzmir özellikleri nelerdir, Jaluziler yatay sistemde çalışan birbirine paralel bantlarla oluşan mekanik sistemli perdelerdir. Ahşap ve mikro olmak üzere ikiye ayrılır. Ahşap jaluziler 25 mm ve 50 mm çeşitlere sahipken alüminyum profilli mikro jaluziler 16 mm ve 25 mm özelliği ile daha dar bantlara sahiptirler. Afrika ve Uzak Doğu’da yetişen ayons ağacından üretilen ahşap jaluziler daha önce yazlık mekanlara kullanılırken şu anda birçok kışlık mekanda da tercih edilmektedir.

Tamamen alüminyumdan oluşan mikro jaluziler ise ev ve iş yerleri için kullanım pratikliği sağlamasının yanı sıra zengin renk alternatifleri ile estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Jaluziler hafif nemli bir bez ya da statik plastik toz alıcı yumuşak fırçalar yardımıyla temizlenebilir.

Ofis perdesi jaluzi İzmir mekanik olarak kullanıla bildiği gibi otomatik olarak da kullanabilir, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte konforunda artması kaçınılmaz oldu ve bağlamda jalüzilerede motorlu sistemler eklenerek otomatikle hale getirildi artık yerimizden kalkmadan perdelerimizi kapatıp açabilme özelliğine sahip oldu.