İşyeri Perde Modelleri İzmir

İşyeri Perde Modelleri İzmir

Her ne kadar evlerimizde kullansak da perdeleri artık işyeri ortamlarında da birbirinden şık ve zarif İşyeri Perde Modelleri İzmir modelleri kullanılıyor. Sadece işyerleri için perdeler değil tüm sektörlere ait çeşit çeşit kurumsal işyeri perdesi örnekleri görmeniz mümkün. Bizler bu yazımızda kurumsal perde çeşitlerinden ve işyeri perde sistemlerinden bahsedeceğiz.

İşyeri Perde Modelleri İzmir satışı yapan firmamızda her amaca ve her sektöre uygun perde çeşitleri bulunmaktadır. Yazımız içerisinde dilediğiniz İşyeri Perde Modelleri İzmir örneklerini bulabilecek ve tüm detaylara ulaşabileceksiniz.

İşyeri Perdelerinde Dikey Perde Uygulaması

Birçok renk ve desen seçenekleri bulunan dikey perde mimari yapısı sayesinde ışıkların düşeceği açıyı ayarlaya bilir dilerseniz de ışığı tamamen kesebilirsiniz. Kumaş, ahşap ve pvc olarak dilediğiniz malzeme kullanılarak üretilebilir. Her çeşit dekorasyon ve mimariye uygun yapılardır. Estetik kaygınız varsa bu perdeler sizlerin estetik kaygınızı ortadan kaldıracaktır.

İşyeri İçin Motorlu Perde Sistemleri

Teknoloji ve pratikliğin son noktası olan motorlu perde sistemlerimiz var olan bütün perde sistemlerinde kullanılabilir. İşyerlerinin, işyerleriniz ve evlerinizde kullanabileceğiniz motorlu perde sistemleriniz ile perdelerinizi uzaktan kontrol etmek her zaman sizin elinizde olacaktır. Yapısında bulunan sistem sayesinde perdenin istenilen şekilde hareket etmesi tasarlanmıştır. Dilediğiniz zaman durdurup, dilediğiniz zaman hareket ettire bilirsiniz. Manuel sistemin cevap veremediği hareketleri, motorlu perde sistemleri ile tek bir tuşa basarak yapabileceksiniz. Perde boyutlarına göre çeşitli motor tipleri mevcuttur. Aynı zamanda motorların fark edilmeyecek mimari ile dizayn edilmesi görüntü kirliliğinin önüne geçecektir.

İşyeri Perdelerinde Motorlu Çatı Perdesi

Teknolojinin gelişmişliğinden nasibini alan motorlu perde sistemleri, motorlu çatı ve perde olarak sizi dış etkilerden koruyacak en pratik çözümdür. Uygulanan konumda güneş ışınlarının kontrolünü elinize alacaksınız. Mekanizmasının yapısı sayesinde motorun aldığı komutlarla perdeyi dilediğiniz şekilde hareket ettire bileceksiniz. İstediğimiz zaman durduracak ve hareket ettirecek, istediğimiz pozisyonda bırakabileceğiz. Uzaktan kumanda ve buton seçenekleri ile her zaman kullanışlı olarak hayatımızda yer edinecektir. Kafe ve restoran bahçelerini korumanın en iyi yolu arasında yer almaktadır. Kullanacağınız farklı güçteki motorlar sayesinde her ebat ve boyutta perdenin motorlu olmasını sağlayabilirsiniz.