Büro Perde Modelleri İzmir

Büro Perde Modelleri İzmir

Perdeler, ev tasarımı esnasında genellikle en sona bırakılan ve kategori olarak en az düşünülerek satın alınan eşyalardan birisi olmaktadır. Fakat dekorasyonun en önemli parçalarından birisi ise perdedir aslında. Evin veya bulunduğu odanın görünümünü, tarzını belirlemede oldukça etkilidir. Bu yüzden, iyi bir oda tasarımı için doğru perde seçimine yani Büro Perde Modelleri İzmir’e başvurabilirsiniz.

Zebra Perde

Genel olarak saydam ve ya opak şeritlere sahip olan bir kumaştan üretilen zebra kolay temizlenebilir özelliklere sahip olmaktadır. Bu perdeler perde sistemimiz sayesinde müşteri memnuniyetini de arttırmaktadır. Zebra perdeler hem perde olarak hem de tül olarak kullanabilen perde çeşitleridir. Zebra model perdeler kullanılarak, dışarıdan gelen ışık tam olarak engellenir ve istenilen miktarda ışık alınması sağlanır.

Motorlu Perde

Motorlu perdeler sayesinde insanların yaşamları oldukça kolay bir hal almıştır. Bu sayede ayağa kalkmak zorunda kalmadan perdelerinizi açabilir ya da kapatabilirsiniz. Motorlu perde bu açıdan insanların hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Bir iş ile uğraşırken ya da televizyon izlerken perdeyi açmak ya da kapamak zorunda kalabilirsiniz. Normal perde kullandığınız zaman yaptığınız işi bırakarak perdenin yanına gitmeniz gerekir. Ancak motorlu perde kullanmanız durumunda böyle bir şey yaşamazsınız. Tek tuş ile perdenizi açabilir ya da kapatabilirsiniz.

 

 

Dijital Baskılı Perde

 

 

 Eski perde alışkanlıklarının neredeyse temelinde değiştiği günümüzde birçok farklı perde modeli ve perde sistemi ortaya çıkmıştır. Akıllı perde adı da verilen motorlu perde sistemlerinden farklı model ve tasarımlara kadar perde sektöründe birçok yenilik ortaya çıkmıştır.

Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte uzaktan umanda ya da cep telefonlarına bağlı olarak kontrol edilebilen perdeler model seçenekleri açısından da oldukça zenginleşmiştir. Stor, zebra, jaluzi ve daha birçok model evlerde, iş yerlerinde, kafeterya ve restoranlarda, otellerde ya da okullarda hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır.