Ahşap Jaluzi İmalatçıları İzmir

Ahşap Jaluzi İmalatçıları İzmir

Ahşap Jaluzi Perde, uzun süredir Avrupa'daki evlerde büyük beğeniyle kullanılırken, yakın zamana kadar ülkemizde daha çok ofis ve işyerlerinde kullanılıyordu. Ancak ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan Ahşap Jaluzi Perdeler, uzun süreli kullanımı ve pratikliği nedeniyle oldukça popüler bir perde haline gelmiştir. Ev, ofis her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Diğer perde modellerine nazaran pahalı perdelerdir. Bulunduğu mekana harika bir estetik sağlar. Genelde iş yerleri, müdür odası, doktor muayenesi, patron odası, mutfak, oturma odalarında tercih edilir.

Evin oturma odası için tercih edilecek kör perde modeli 50 milimetre olarak bilinen kalın ahşap bir perde olmalıdır. Bunu da Ahşap Jaluzi İmalatçıları İzmir karşılamaktadır.

Ahşap jaluzi perde kullanılan malzeme bakımından metal ve plastik panjurlara göre daha pahalı olmasına rağmen plastik ve metal perdelere göre daha uzun ömürlüdür.

Odamız için doğru perde seçerken çok dikkatli olmalı ve doğru jaluzi modelini seçmeliyiz. Evimizin oturma odası için dekoratif özelliklere sahip 50 milimetrelik ahşap jaluzi perde tercih edilmelidir.

Balkon için panjur seçerken ahşap jaluzi perdelerden kaçınılmalıdır. Balkondaki toz miktarı yüksek olduğundan, ahşap perdeler kullanmak doğru seçim olmayacaktır çünkü aynı zamanda çok fazla güneş alır. Bunun yerine, mikronun daha yüksek kalitede olması koşuluyla klasik metal panjurlar tercih edilmelidir. Tüm bu saydığımız özelliklere sahip perdelerimizi incelemek için Ahşap Jaluzi İmalatçıları İzmir sitemize girebilirsiniz.