1

Ücretsiz Keşif ve Ölçülendirme

Deneyimli ve bilgili ekibimizden, yerinde keşif ölçülendirme, modellerin ölçüye ve yerin konumuna göre nasıl uyarlanabileceği görüşünün aktarılması.

2

Tasarım

23 yıllık deneyim, birikim ve bünyemize katılan genç ekibimiz ile mekanlarınıza özel tasarım ve çizimler.

3

Dikiş & Montaj

Tasarımlarımızın, kendi bünyemizdeki atölyemizde en mükemmel şekilde, yerine uygun ve kusursuz dikilerek, titizce montajlanması.

4

Satış Sonrası Servisler

Temizlik ve oluşabilecek her türlü tadilat ve tamiratlar özel ekibimiz tarafımızdan en seri şekilde çözümlenecektir.

Blog

Perde Ve Mobilya Uyumu

İlk olarak mutlaka hatırlatılması gereken nokta, perde seçimi, mobilya, parke ve duvar kağıdı rengi seçiminden sonra olmalıdır.

Önerilen Perde Modelleri

İzmir Çiğli Organize Sanayi ve İş Merkezlerinde stor perde ve karartma stor perde uygulamaktayız.. Toplantı odalarında ve projeksiyon perdesi kullanılan odalarda, net  görüntü sağlamak için karartma stor perde uygulamaktayız. 

Duvar Kağıdı Önerileri;

Duvarlarımızı şekillendiren, renk katan duvar kağıtları, klasik, modern ve üç boyutlu gibi birden fazla renk ve desen seçenekleriyle, evlerimize ve işyerlerimize bambaşka bir hava katıyor.

Motorlu Perdeler

Motorlu Perde ülkemizde en çok tercih edilen perde sistemleri arasındadır. Boru içine yerleştirilen tüp motorun çalışması ile perdenin yukarı aşağı, sağa sola hareket etmesi sağlanır. İstenilen yerde çalıştırılıp, durdurulabilir. Motorlu Perdeler uzaktan kumanda veya buton ile kullanılabilir.

Sahne Perdesi

Sahne Perdeleri, Manuel ve Motorlu yapılabilir. Sahne Perdesi genellikle kadife kumaştan üretilir. Kullanılan kadifenin kalitesi önemlidir. Nedeni ise sahneye tüksek volümlü ısı ve ışığın yansımasıdır. Sahne Perdeleri, ortadan açılır ve yukarıya toplanır olarak bir kaç şekilde yapılabilir. Manuel Perdeler ip kontrollü, Motorlu Perdeler uzaktan kumanda kontrollü yapılabilir. Genellikle tiyatro sahnelerinde tercih edilen büyük ebatlardaki perde sistemleridir. Ölçüm, üretim ve kurulum büyük bir özen gerektirir. Ebatlar büyük ise birden fazla motor kullanılabilir. Sahne Perdeleri, okullara, otellere, tiyatro ve sinemalara, konferans salonlarına, düğün salonlarına, gece kluplerine, ordu evlerine, opera ve balo salonlarına ve sanat galerilerine önerilebilir.

Perde de Renk Seçenekleri;

Doğal renkler mi, yoksa beyaz mı?

Copyright 2015 © Modelpa Perde

Scroll to Top