1

Ücretsiz Keşif ve Ölçülendirme

Deneyimli ve bilgili ekibimizden, yerinde keşif ölçülendirme, modellerin ölçüye ve yerin konumuna göre nasıl uyarlanabileceği görüşünün aktarılması.

2

Tasarım

23 yıllık deneyim, birikim ve bünyemize katılan genç ekibimiz ile mekanlarınıza özel tasarım ve çizimler.

3

Dikiş & Montaj

Tasarımlarımızın, kendi bünyemizdeki atölyemizde en mükemmel şekilde, yerine uygun ve kusursuz dikilerek, titizce montajlanması.

4

Satış Sonrası Servisler

Temizlik ve oluşabilecek her türlü tadilat ve tamiratlar özel ekibimiz tarafımızdan en seri şekilde çözümlenecektir.

Blog

Dış Cephe Jaluzisi

Dış hava koşullarına dayanıklı olan dış cephe jaluziler, alüminyum yan kanallar kılavuzluğunda birbirine bağlı alüminyum C şeklinde lameler tekniğine dayanmaktadır. Yatay düzlemde değişik açılara getirilebilen lameller ışığın süzülmesini sağlayarak rahatsız edici yansıma efektini önler ve dilediğiniz kadar ışığın binaya girmesini sağlar. Bu sistemde içeriden dışarısı rahatça görülebilir , dışarıdan içerisinin görülmesini engeller. Düşey düzlemde de arzu edilen yükseklikte konumlandırılarak dış çevre ile olan görsel temasınızı muhafaza eder. Manzarayı doyasıya izlemenize yardımcı olur. Zengin renk seçeneği sayesinde dış cephe jaluziler, her cephenin görümüne uyum sağlanmakta ve cephede fark yaratmaktadır. . Yıllarca güneş ışığı, ısı, soğuk, nem, yağmur ve kar gibi etkenlere dayanan dış cephe jaluziler sayesinde uzun yıllar kullanımı süren jaluzilere sahip olacaksınız.

Stor Perde Hakkında

Stor Perdeler kullanımı en kolay perdedir. Evlerde, Ofislerde, Hastanelerde bir çok alanda tercih edilir. Mekanik perdelerin içinde en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen perdedir.

Zebra Perde Hakkında

Zebra perdeler, son zamanlarda en çok tercih edilen mekanik perde modelidir. Tercih edilme sebebi aynı anda hem güneşlik hemde tül olarak pratik kullanım özelliğidir.

Stor Perde Modelleri

Evinizde ofisinizde sadelik,derinlik ve dizayn bütünlüğü isteniyorsa akla gelen ilk perde stor perdelerdir. Stor perdeler geleneksel perde modellerinin yanında oldukça modern bir perdedir. Şık mekanların bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Stor Perde Hakkında

Bir ev için olmazsa olmazlar içinde kesinlikle perdeler gelmektedir. Artık perde denince de aklımıza mekanik perde olarak, stor perde ve zebra perdeler gelmektedir.

Perde Ve Mobilya Uyumu

İlk olarak mutlaka hatırlatılması gereken nokta, perde seçimi, mobilya, parke ve duvar kağıdı rengi seçiminden sonra olmalıdır.

Copyright 2015 © Modelpa Perde

Scroll to Top